• 99.9% Purity

  99.9% Purity

  teknologjia cutting-edge mundëson pastërtia e oksid zirconium arrijnë 99.9%
 • 33 Patenta

  33 Patenta

  Një profesionist R & D ekip dhe 33 Patentat e procesit të prodhimit
 • 10-vjet përvojë

  10-vjet përvojë

  Produktet Customized dhe zgjidhja përfundimtare në bazë të kërkesave tuaja

Rreth nesh

ZIRAE e specializuar në zhvillimin dhe prodhimin e ultra-gjobë nanometer të lartë të pastër zirconium pluhur oksid, zirconia dhe aluminit qeramika rëndë mediat, përshtatur pjesë qeramike strukturore për shpërndarje në të gjithë botën. Pastërtia e elementeve thelbësore mund të arrijë 99,99%, e cila është më e larta pastërtinë e produktit zirconia në botë.